logo

Toto bohužel není možné, vyjímkou jsou pouze sociální sítě jako například Facebook a Twitter. U fotografie musí být jasně uvedeno, odkud fotografie pochází. Jelikož jsou všechny naše fotografie opatřeny logem, pak stačí tuto fotografii umístit neoříznutou a máte ji tam zcela legálně. Fotografie s oříznutým logem budou považovány za pirátsky zcizené. 

Pokud máte zájem o fotografie, potom je možné je za příjemnou cenu legálně od nás koupit, předejdete tak zbytečným právním bitvám. Dříve než začnete kopírovat náš web si prosím uvědomte, že pokud vaše stránky najdou jiní, najdeme je také. Snažíme se o jedinečnost stránek, proto budeme striktně vyžadovat sankce. Bez písemného souhlasu  serveru video-recepty.com je zakázáno fotografie, texty a videa z tohoto webu zveřejňovat na jiných webových stránkách (mimo sociálních sítí - viz výše) či v tiskovinách, a to i jejich jen některé části. Texty, fotografie i videa jsou chráněny podle autorského zákona č. 121/2000 Sb, ve znění pozdějších předpisů a to v plném rozsahu jako zákonem chráněné autorské dílo. V případě neschváleného publikování v tištěných médiích je cena za takto publikovanou fotku 100.000 Kč/cm2 v každém výtisku, pro elektronická média 10.000 Kč/px. Cena pirátsky zveřejněného videoreceptu je 20 000 000 kč.

Jelikož se na nás obracejí čtenáři s okopírováním třeba jedné fotografie do své diplomové práce, či jednu nebo dvě zajímavé fotografie do svého blogu a podobně, pak pro takové a podobné případy povolujeme kopírování zdarma. Je však vždy třeba nejdříve získat naše písemné stanovisko.

Odpověď na otázku Mohu si okopírovat obrázek do své kuchařky, či svého blogu? již našlo 6498 uživatelů.